Türkçeİngilizce

Biz ne yapıyoruz?

Değerli iş ortaklarımız,

BEFAŞ olarak yenilikçi fikirlere her zaman önem vermekteyiz. Değişen dünyanın ticari kurallarına uyan ve yeni kurallar öneren bir firma olmak istiyoruz. Bu amaçla geliştirdiğimiz yeni iş planını sizlerle paylaşmak arzusundayız.

Stoklarınızda bulunan, kullanılmayan, her yıl envanterinizde gereksiz stok maliyeti olarak karşınıza çıkan, deponuzda fuzuli yer kaplayan, bina maliyetlerinizi ve dolayısı ile de gizli maliyetlerinizi arttıran ürünlerinizin satışını organize etmek istiyoruz. Bu vesile ile gereksiz maliyetlerinizi düşürmeye katkıda bulunacağımız umudundayız.

Bu amaçla oluşturacağımız sistem ile, sizdeki stoklara müşteri bulmak, başka firmaların stokları ile de sizleri buluşturmak ve bu stokları da sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu konuları görüşmek üzere sizlerden mümkün olan en kısa sürede randevu talep etmekteyiz. Ayrıca bugüne kadar oluşturduğumuz stok listesini aşağıda görebilir, listedeki ürünleri uygun şartlarda alma imkanına sahip olduğunuzu belirtmekten mutluluk duyacağımızı hatırlatır, çalışmalarınızda başarılar dileriz.